Karta Podarunkowa 300 zł

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Warunki ogólne :

 1. Kartę Podarunkową można nabyć jedynie w sklepie internetowym XOXOXO, po adresem www.xoxoxo.pl
 2. Kartę Podarunkową XOXOXO można nabyć za pomocą środka płatniczego akceptowanego przez Sprzedawcę, przy czym płatność za Kartę Podarunkową nie może być dokonana przy pomocy innej Karty Podarunkowej.
 3. Wydanie Karty Podarunkowej nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług w rozumieniu właściwych przepisów podatkowych (jest bonem różnego przeznaczenia). Klient w momencie nabycia Karty Podarunkowej, na dowód wpłaty środków pieniężnych otrzyma pisemne pokwitowanie nie stanowiące paragonu fiskalnego ani faktury VAT.
 4. Kupując Kartę Podarunkową Klient sam określa kwotę na jaką ma ona być doładowana, jednak kwota doładowania nie może być niższa niż 100 zł.
 5. Karta Podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od dnia jej zakupu lub wydania przez Sprzedawcę. Wraz z upływem terminu ważności Karty Podarunkowej, nie podlega ona odnowieniu i nie uprawnia do dokonania dalszych zakupów, a jakakolwiek niewykorzystana kwota pozostająca na Karcie Podarunkowej nie może być przedmiotem jakichkolwiek roszczeń Klienta.
 6. Środki ze zwrotu towaru zgromadzone na Karcie Podarunkowej ważne są przez 6 miesięcy od daty dokonania zwrotu. Wraz z upływem terminu ważności środków ze zwrotu, nie podlegają one odnowieniu i nie uprawniają do dokonania dalszych zakupów, a jakakolwiek niewykorzystana kwota pozostająca na Karcie Podarunkowej nie może być przedmiotem jakichkolwiek roszczeń Klienta.
 7. Karta Podarunkowa nie jest środkiem płatniczym i nie może zostać wymieniona na środki pieniężne.
 8. Karta Podarunkowa nie podlega zwrotowi.
 9. Karta Podarunkowa może być realizowana tj. uprawnia do zakupu towarów oferowanych w sklepie internetowym www.xoxoxo.pl.
 10. Karta Podarunkowa nie podlega zastrzeżeniu lub zablokowaniu, w wypadku np. jej utraty. Za bezpieczeństwo i poprawne użycie Karty Podarunkowej odpowiedzialny jest wyłącznie jej Posiadacz. Karta Podarunkowa w przypadku jej kradzieży, utraty lub uszkodzenia, nie podlega wymianie na nową.

 

Zasady realizacji:

 1. Karty Podarunkowe są kartami na okaziciela.
 2. Aktywacja Karty Podarunkowej następuje w Sklepie XOXOXO.pl z chwilą jej sprzedaży lub wydania.
 3. Sprzedawca może odmówić realizacji Karty Podarunkowej w przypadku:
 • upływu terminu ważności Karty Podarunkowej,
 • braku technicznej możliwości realizacji Karty Podarunkowej, w szczególności niemożności uzyskania połączenia z systemem informatycznym Wydawcy. W tym wypadku należy zgłosić się bezpośrednio do działu obsługi klienta pod adresem mailowym sklep@xoxoxo.pl
 1. Przy dokonywaniu zakupów Kartą Podarunkową stan środków pieniężnych na karcie ulega obniżeniu o jej wartość.
 2. W sytuacji, gdy wartość nabywanego towaru jest wyższa niż aktualny stan konta Karty Podarunkowej, użytkownik zobowiązany jest do dokonania dopłaty do wysokości ceny w/w towaru.
 3. Wszelkie reklamacje związane z użyciem Karty Podarunkowej muszą być składane na adres mailowy sklep@xoxoxo.pl, a rozpatrywane będą przez Firmę PeZet Piotr Zarzycki. w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.
 4. Towary zakupione za pomocą Karty Podarunkowej podlegają takim samym zasadom co do ich zwrotu, wymiany czy reklamacji co pozostałe towary.

Karta Podarunkowa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną karta płatniczą w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Karta Podarunkowa jest elektroniczną formą bonu towarowego.

Zakup i/lub użycie Karty Podarunkowej jest jednoznaczne z akceptacją przez Klienta postanowień zawartych w niniejszym Regulaminie, który jest udostępniany przy zakupie/wydawaniu Karty Podarunkowej. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 06.12.2021 r, a wszystkie jego zmiany wchodzą w życie w terminie 14 dni od ich dokonania.

Ostatnia aktualizacja Regulaminu: 06.12.2021r.

 

[product id="29375, 29503, 29504"]

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl