Wymiany i zwroty

FORMULARZ ZWROTU >>

adres do zwrotu:
PEZET
Sienkiewicza 70
05-820 Piastów 

Jeśli chcą Państwo dokonać zwrotu należy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru pisemnie nas o tym poinformować (np. e-mailowo) oraz w ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia odesłać do nas towar.

Towar w stanie nienaruszonym ( bez obcych zapachów typu perfumy, papierosy; w oryginalnym opakowaniu z kompletem metek ) należy odesłać na adres siedziby naszej firmy wraz z wypełnionym protokołem zwrotu. (nie odbieramy paczek wysłanych do punktów pobrań takich jak paczkoamty czy paczka w Ruch-u)

Do przesyłki powinien być dołączony oryginał zakupu (faktura VAT) oraz odstąpienie od umowy sprzedaży.

Zwrócimy Państwu wpłaconą kwotę (cena przedmiotu + najtańszy u nas koszt wysyłki) w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia (możemy wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu). Koszt odesłania towaru do naszego biura ponosi klient.

Jeżeli wybrali Państwo sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez nas nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu poniesionych przez Państwa dodatkowych kosztów.

Towar, który dotrze do nas w zniszczonym opakowaniu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez klienta jest odsyłany ponownie po pokryciu kosztów lub zostaje Państwu zwrócone 70% wartości towaru.

Artykuły pończosznicze będą przyjmowane wyłącznie, jeśli nie były przymierzane. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu z tytułu odstąpienia od umowy bez podania przyczyny dla wszystkich artykułów ze względów higienicznych (plamy, obce zapachy, sierść zwierzęca, włosy, zaciągnięcia materiału).
Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt odesłania rzeczy nie podlega zwrotowi.

Przy wymianie towaru to klient ponosi koszty ponownej wysyłki. Pieniądze można jedynie przelać nam na konto.

FORMULARZ ZWROTU >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.